Stortingsval 2017
Portal for tilsette ved Granvin sjukeheim
Kommunekart for Granvin

Kva skjer?

juni 2017
tyontofrla
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789

Har du ei sak til handsaming?

Skriv inn namnet ditt her og trykk på Søk.

Søk

Snarvegar

  • Utskriftsvenleg versjon SkilleTegn
  • Søk SkilleTegn
  • Tips ein venn SkilleTegn
  • Kontakt oss SkilleTegn
  • Legg til favoritter

Kontrast

(KontrastToggle)

Andre

   

HELSE OG OMSORG

Sjukeheimen - Klikk for stort bileteSjukeheimen Svein Ulvund

Tidlegare Helse og sosial, og pleie og omsorg, er frå hausten 2014 ei eining i Granvin herad. 

Eininga har ansvar for desse tenestene :

 Sosialtenesta
 Barneverntenesta
 Lækjartenesta
 Helsestasjon og skulehelsetenesta
 Miljøretta helsevern
 Fysio og ergoterapi
 Psykisk helse
 Syns- og audiopedagogisk teneste
 Saker etter Alkohollova
 Rehabilitering
 Heimebaserte tenester
 Institusjon/sjukeheim
 Omsorgsbustadar

Frå og med 01.01.2015 har Granvin herad inngått eit samarbeid med Hardanger barnevern

Under og i menyen til venstre finn du meir utfyllande informasjon om dei enkelte tilboda, aktuelt lovverk, prisar, søknadsprosess og kontaktinformasjon.  

Telefonnummer Granvin sjukeheim
Telefonnummer Granvin sjukeheim
Hovudnummer:5652414040403881
Sjukeavdeling 248162240
Sjukeavdeling 348162241
Kjøkken48162251
Heimesjukepleie 140403876
Heimesjukepleie 240403877
PASIENTTELEFON48162248
Magnhild Grønningsæter41471006Helse- og omsorgsleiar
Grete-Kari Ljones40403878Avdelingssjukepleiar
Magnhild Branstveit40403882Ergoterapeut
Frivilligsentralen48162250

 

 

 

 

Sist endra 15.08.2016
   

Kontaktinformasjon

Magnhild Grønningsæter
Hardangervegen 2562 Pb 13
5733 Granvin
E-post : magnhild.gronningsater@granvin..
Telefon
: 41471006

Skriftstorleik

Normal skriftstorleik Større skriftstorleik Størst skriftstorleik

Søk i nettside

Turistinfo

Turist 4 Informasjon på norskWelcome to GranvinWillkommen zu Granvin

Bilete frå Granvin

Klappe-song leikar. Ivrige lærarar med ivrige tilhøyrara | Fotograf: sr
1. - 4. klasse
sr

:: I N T R A N E T T ::

checked.png


Aviksskjema


PÅLOGGING FOR TILSETTE

intranett

Gå til ekstern pålogging

Klikk her for intern pålogging
(når du er på kommunenettet)

PÅLOGGING Ressursstyring Web

Gå til ekstern pålogging

Klikk her for intern pålogging
(når du er på kommunenettet)

PPS

https://www.ppsnett.no/pps/prosedyrer/prosedyre?emne=67847

Levert av ACOS AS